loader

سوالات متداول

در صورتی که سوال شما بین سوالات زیر نیست از طریق فرم تماس با ما به اطلاع ما برسانید. 

ما در بیتکس ارزهای دیجیتال که نوعی دارایی هستند را با مناسبترین قیمت ارائه می کنیم . قیمت های بروز را روزانه بشما اطلاع میدهیم . سیگنال های معاملاتی به موقع همواره برای شما ایمیل می کنیم.

شما بعد از ثبت نام و ورود میتوانید کیف پول هایی که برای شما تعبیه شده مشاهده کنید و با کلیک برگزینه سبز رنگ " افزایش موجودی " و انتخاب ارز دلخواه خود با پرداخت معادل ریال آن دارایی دیجیتال خود را خریداری نمایید.

شما درحال حاضر با حداقل " مبلغ 100 هزارتومان می توانید اولین خرید خود را انجام داده و وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید.

شما می توانید پس از ثبت نام از بخش احراز هویت " زیر عکس پروفایل " مشخصات خود را تکمیل نموده و برای ما ارسال نمایید در صورت مغایرت نداشتن مدارک ارسالی و تایید توسط تیم ناظر پشتیبانی از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

بیتکس کمترین کارمزد را میگیرد. در حال حاضر بخش های خرید ارزها و تبدیل ارزها دارای کارمزد می باشند. در هر بخش قبل از انجام تراکنش مقدار کارمزد ها بشما نشان داده می شود.

با توجه به گذشته بیت کوین همیشه وقت خوبی برای خرید بیتکوین بوده و در بدترین حالت پس از یکسال تبدیل به سود خواهد شد. بطور کلی ارزهای دیجیتال همواره در حال رشد هستند و هر روز بیشتر در بین مردم شناخته می شوند.

بعد ثبت نام و افزایش موجودی بیتکس از ابتدای مسیر تا انتها با شما هست و همواره می توانید از بخش تیکت ها با ما در ارتباط باشید و هر سوالی  که دارید بپرسید.

ممکن است بلافاصله بعد از خرید سود کنید اما بهتر است بیش از یک ماه صبر کنید تا با قیمت بهتری بفروشید . معمولا" سرمایگذاران غادی ارز دیجیتال یک سال صبر می کنند تا ارزش دارایی هایشان چند برابر بشود.

چند ارز دیجیتال معتبر را در کیف پول بیتکس در اختیار شما قرار دادیم. این ارز ها پشتیبانی خوبی دارند و تا کنون افزایش قیمت خوبی داشته اند و برای سرمایگذاری مناسب هستند.

شما پس از ورود به پنل کاربری خود از منوی سمت راست می توانید از بخش " پشتیبانی " به تیم پشتیبانی بیتکس بانک سوالات خود را ارسال نمایید .

همچنین می توانید از این لینک استفاده نمایید :  https://bitexbank.net/Xuser/Maketicket

تاکنون بیشترین هک ها در زمینه هک پسورد ورود به کیف پول های کاربران بوده چراکه شبکه ارزهای دیجیتال به خودی خود جزو نفوذ ناپذیر ترین شبکه های دنیا می باشد. ارزهای دیجیتال همواره بصورت رمزنگاری شده رد و بدل میشود به همین دلیل است که به آن ها کریپتو کارنسی به معنای پول رمز نگاری شده می گویند.

بیتکس از امنیت SSL بهره می برد و نیز شما می توانید پس از ورود به پنل گزینه ورود دو مرحله ای را فعال نمایید و از آن پس توسط آتوتیکیشن گوگل ( GA ) وارد شوید . دارایی های شما چه ریالی چه ارزی داخل سایت و سرورها نگهداری نمی شود و بصورت سرد نگهداری می گردد همین مورد دارایی ها را از هرگونه دسترسی اشخاص غیر، مصون می دارد.  اپلیکیشن گوگل را از لینک زیر دانلود نمایید : دانلود GA

پس از خرید هرکدام از ارز ها در صورت تایید احراز هویت بلافاصله می توانید موجودی کیف پول داخل بیتکس خود را شارژ شده ببینید. و در صورت نیاز به خارج کردن ارز از بیتکس پس از ارسال درخواست برداشت از پنل سمت راست 1 الی 3 روز کاری زمان میبرد تا تراکنش شما به کیف غیر بیتکس منتقل شود.

قوانین استفاده از بیتکس بانک

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمائید، هنگام استفاده از تمامی خدمات بیتکس عملا" موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام نموده ایم. علاوه بر این مفاد، بیتکس بانک به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

در تمام بند های زیر منظور از سامانه همان بیتکس بانک ( دامنه Https://bitexbank.net ) می باشد.

** قبل از شروع هرگونه عملی حتما" ابتدا فرم احراز هویت خود را تکمیل نمایید در غیر اینصورت سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسائل احتمالی نمی پذیرد.

از سوالات متداول مراحل را بدقت مطالعه نمایید.

مدارک مورد نیاز

  1. اسکن یا تصویر کارت ملی صاحب پنل
  2. قبض تلفن‌همراه یا تلفن ثابت و یا سند تلفن یا تلفن‌همراه صاحب پنل
  3. درصورت نداشتن قبض /قبض فرد درجه‌یک خانواده نیز قابل‌قبول می‌باشد( اگر همسر و یا مادر باشند، کپی صفحه اول شناسنامه الزامی است.).
  4. مجوز به صورت معمول تایید شده و زمان ارسال پیامک مجوز بررسی خواهد شد. (در نظر داشته باشید تایید مجوز در قسمت ارسال مدارک به معنی پذیرفتن آن مجوز نمی‌باشد.)

این سامانه به صورت دایمی و نامحدود فعالیت می کند

مسولیت عدم استفاده صحیح و یا استفاده از این سامانه که به هر نحوی موجب خسارت و یا هزینه گردد بر عهده صاحب حساب می باشد .

درصورت احرازهویت تقلبی و جعلی، این سامانه حساب مورد نظر را مسدود میکند .

درصورت اشتباه بودن شماره های تماس و ایمیل ها مسئولیت تصحیح این موارد بر عهده خود شخص کاربر می باشد . 

درصورت اشتباه بودن یا مسدود بودن راه های ارتباطی کاربر(ایمیل یا اسمس )  مسئولیت این امربر عهده کاربر می باشد .

در صورتی که تراکنشی موفقی در سیستم ثبت شده باشد اما از حساب مربوطه کسر نشده باشد سامانه حق دارد نسبت به انسداد و برداشت مبلغ تراکنش از حساب های مرتبط ،راساٌ و بدون اعلام قبلی اقدام نماید.

صاحب حساب-وکیل-نماینده(اصالتا-نیابتا)متعهد و ملزم به حفظ نام کاربریuser ورمزpassword نزد خود و عدم افشای آن نزد اشخاص ثالث میباشد .

بررسی خطا ها و مشکلات احتمالی سامانه به دلیل عوامل بیرونی ( قطعی اینترنت ، آپدیت های ناسازگار با پلتفرم شما  و ... )  بر عهده کاربران می باشد .

در انتخاب نام کاربری از تاریخ تولد-نام و اعداد ساده استفاده نکنید.

در صورت خرید اشتباه از طرف مشتری و برداشت وجه، این سامانه هیچ مسولیتی قبول نمیکند.

انتقال و هرمعامله ای با اشخاص ورشکسته-مهجور-سفیه و صغیر صحیح نمیباشد و در صورت بروز مشکل سامانه مسولیتی ندارد .

انتقال و معامله با اشخاصی که حسابشان از طریق بانک ها مسدود میباشد غیرمجاز میباشد.

انتقال و معامله با افرادی که ممنوع معامله باشند غیرمجاز میباشد .

انتقال و معامله ای که خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران و شرعی جامعه باشد غیرمجاز میباشد.

اشخاصی که عاقل و بالغ و رشید نیستند معامله با آنها باطل میباشد و در صورت بروز مشکل این سامانه هیچ مسولیتی ندارد.

اشخاصی که محکومیت دادگاهی داشته باشند معامله با انها صحیح نمی باشد و باطل است و این سامانه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

در هنگام ورود به سامانه از عدم رویت آن توسط اشخاص اطمینان حاصل فرمایید در صورت افشای آن سامانه مسئولیتی قبول نمیکند.

درصورت درخواست برداشت وجه ریالی کاربر با هویت تایید شده باید طبق قوانین سامانه عمل نماید . 

درصورت تایید حق برداشت, طبق ضوابط مالی و بانکی کشور و نیزضوابط سامانه ظرف مدت 4 الی 28 روز کاری سامانه عمل خواهد کرد.

درصورت افزایشی شدن مبلغ ارزها بیتکس فقط به میزان ده درصد سود افزایش یافته را تقبل می کند.

این سامانه از حریم شخصی و حقوق قانونی کاربران محافظت میکند و کاربر باید از نحوه دسترسی به اطلاعات شخصی خود آگاه باشد و به طور کامل درجریان عملیاتی که سامانه روی این تراکنش ها انجام میدهد قرار گیرد.

این سامانه هرگز اطلاعات محرمانه شما(مشخصات شناسنامه-کدملی-اطلاعات مربوط به کارت و حسابهای بانکی و...)را از طریق تلفن,ایمیل,پیامک,شبکه های اجتماعی,پیشنهاد اتصال به لینک های اینترنتی و... درخواست نمیکند و درصورت بروز این رخداد ضمن عدم پاسخگویی به چنین درخواستهایی به پشتیبانی سریعا اطلاع دهید.

درصورت انتقال و انجام معاملاتی که به صورت اجبار بوده باشد این سامانه مسولیتی را در قبال انجام چنین عملیاتی پذیرا نمیباشد.

درصورت انتقال و انجام معاملاتی که به صورت اکراه بوده باشد این سامانه مسولیتی را در قبال انجام چنین عملیاتی پذیرا نمیباشد.

درصورت انتقال و انجام معاملاتی که به صورت فریب بوده باشد این سامانه مسولیتی را در قبال انجام چنین عملیاتی پذیرا نمیباشد.

درهنگام انجام معاملات و انتقال آن از این سامانه دقت کافی حاصل فرمایید در صورت بروز عملیات اشتباه مسئولیت آن بر عهده کاربر می باشد.

انتقال و معامله در این سامانه الکترونیکی نوع خاصی از قرارداد ها نیست بلکه وصف اکترونیک فقط بیانگر نحوه تشکیل آن است یعنی شکل این نوع قرارداد ها به صورت اکترونیک است و هرگونه تقلب و کلاهبرداری در آن هنگام معامله پیگرد قانونی دارد.

انتقال و معامله در این سامانه عبارت است از اینکه یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر (حقیقی و حقوقی) موافقت می نمایند و مورد قبول آنها می باشد و این انتقال صورت میگرد

توافق و همکاری دو یا چند اراده به منظور ایجاد آثار حقوقی از طریق این سامانه الکترونیکی است.

تشکیل قرارداد ها معمولا نیاز به تشریفات خاصی ندارد و به مجرد اینکه اراده افراد در خصوص ایجاد یک ماهیت حقوقی الکترونیکی به مرحله اعلام رسید و مورد توافق قرار گرفت انجام میشود.

تمامی ارتباط ها و دستورات کاربران ازطریق تیکت باید ثبت شود و این تیکت ها درون سامانه بایگانی خواهد شد .

ویرایش 1397